Přehled právních služeb naší advokátní kanceláře

Advokátní kancelář K&P PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. se zabývá řešením sporů před soudem. Klienty bráníme proti neoprávněným nárokům, nebo naopak vymáháme finanční nebo skutkové plnění ze smlouvy.

Naši advokáti mají několikaletou praxi ve vedení sporů, mediaci, strategii a technikách vyjednávání. Správně vedený spor není o absolutní výhře nebo prohře - jde o to získat co nejvíc, ale ztratit přitom co nejméně.

Specializujeme se také na trestní právo, nejčastěji obhajobu při dopravních nehodách s následkem ublížení na zdraví, či smrti. Klientům nabízíme okamžité právní zastoupení před zahájením trestního řízení (v cele předběžného zadržení) a účastníme se policejních výslechů.

Orientujeme se v lékařských posudcích na omamné látky, kriminologii a kriminalistice. Pomocí dohody o vině a trestu dokážeme zajistit mírnější trest.

Právní servis pro podnikatele nabízíme přes 15 let a pomáháme jak začínajícím podnikatelům, tak velkým společnostem, které potřebují právní audit firmy. Většina našich služeb je zaměřena na řešení problémů, které Vás můžou v podnikatelském životě potkat.

Nabízíme kontrolu smluv, obchodních podmínek nebo autorských či licenčních smluv tak, aby byly v souladu s příslušnými právními předpisy, a ochránily váš podnik v případě, že dojde ke sporu nebo ke kontrole státním orgánem.

Kontaktujte nás!

Stále se rozhodujete, zda se potřebujete radu advokáta a bojíte se, jestli to nebude příliš drahé? Napište nám - zhodnotíme Váš případ a navrhneme řešení i cenu.