Karolina Kelly

Právní praktikantka

Už na základní škole jsem věděla, že bych jednou chtěla studovat práva, a tak jsem celou dobu šla za svým snem. Žádný jiný obor mě tolik nelákal a o to víc nadšená jsem nyní, když se můžu studiu práv věnovat naplno.
V rámci mého studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity mě zaujala lidská práva, kterým bych se ráda věnovala i v budoucnu. Mým zájmem dále je také rodinné právo, dědické právo a nová oblast GDPR.

Dosavadní pracovní zkušenosti

  • březen 2017 – současnost KUBEČKA & PROKOP s.r.o., advokátní kancelář
  • leden 2018 – současnost: AK JUDr. Markéta Vaňková

Your service title

Offshore

Zahraniční OFFSHORE společnosti

Zabýváme se zakládáním zahraničních společností na klíč.

Našim klientům nabízíme založení zahraničních společností, včetně vedení účetnictví, podávání daňových přiznání a veškerých pravidelných formulářů.

Chcete vlastnit společnost, aniž by kdokoliv mohl vědět, že jste vlastníkem? Potřebujete zahraniční společnost pro daňové účely? Potřebujete navrhnout vlastnickou strukturu přímo na míru Vašemu záměru?

Vybereme pro Vás vhodnou destinaci pro založení zahraniční společnosti. Náš tým se skládá ze specialistů na zakládání zahraničních společnotí, ale i daňových  poradců. Kteří se starají o Vaši společnost po účetní stránce. A to vše na jednom místě. Sjednejte si s námi pro bezplatnou úvodní schůzku a přesvědčte se sami.

Více informací na: www.danove-raje.com

Firma v Anglii

Pokud chcete být zajímavý partner pro své obchodní partnery a mít společnost ve stabilním právním prostředí, je právě pro Vás nejvhodnější britská LTD společnost. Nabízíme Vám její levné a rychlé založení.

Prostřednictvím britské firmy podnikají naši klienti v oblasti IT, reklamy a online služeb – zvláště pokud spolupracují s mezinárodními společnostmi jako Google, Android nebo Facebook.

Sídlo v Londýně, které poskytujeme, je profesionální office house s možností pronajmutí zasedací místnosti, poštovních služeb či telefonních operátorů.

Více informací na: www.danove-raje.com

Firma na Seychelách

Potřebujete společnost, kde není veřejně viditelná majetková struktura??

Seychelská IBC společnost (IBC – international business company) je mezinárodní obchodní společností nabízející výhody daňového ráje společně s nejnižší pořizovací cenou, s anonymní majetkovou a statutární strukturou a bez povinnosti platit daně.

Více informací na: www.danove-raje.com

Založení britské společnosti

Britská LTD společnost je příbuzná českým společnostem s ručením omezeným. Nesmírnou výhodou LTD společnosti je nízká pořizovací cena a rychlost založení – běžně do 24 hodin.

Založení britské společnosti jen za 14.900,-Kč včetně ročního sídla v Londýně

Více informací na: www.danove-raje.com

Podrobný ceník založení britské společnosti

Chci založit britskou společnost

Založení seychelské společnosti

Rychlost založení offshore seychelské společnosti je 4 – 8 pracovních dní.

Vzhledem k citlivým údajům o našich klientech preferujeme v případě zakládání offshore společností osobní schůzku.

Schůzku si rezervujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo na e-mailu. Pod formulářem naleznete kontakt na naše pobočky.

Založení seychelské společnosti jen za 21.900,-Kč včetně ročního sídla v Mahe

Více informací na: www.danove-raje.com

Podrobný ceník založení seychelské společnosti

Chci založit seychelskou společnost

Způsoby použití britské společnosti

Způsoby použití britské LTD společnosti

  • LTD společnost jako obrana proti zásahům do majetkové sféry zúčastněných fyzických či právnických osob

    • LTD společnost jako majitel české a.s. nebo s.r.o. společnosti

      Více informací na: www.danove-raje.com

Kontaktujte nás

Vedení účetnictví v zahraničí

Potřebujete vést účetnictví Vaší zahraniční společnosti? Neznáte danou jurisdikci? Pro Vaši britskou společnost povedeme účetnictví, dle britských právních předpisů, budeme za Vás hlídat data k jednotlivým podáním, atd.

Cena se odvíjí od počtu účetních dokladů.

Více informací o účetnictví

LLC společnosti v Lotyšku

Založení LLC společnosti v Lotyšku

Nabízíme Vám založení SIA (anglicky Limited Liability Company) společnosti v Lotyšsku. Právní povaha této společnosti odpovídá české s.r.o. společnosti.
Lotyšsko má vzhledem k současné daňové situaci v eurozóně extrémně výhodný daňový systém. Z příjmů platí firmy patnáctiprocentní daň. Mnohem důležitější jsou ale daně týkající se přelivu kapitálu. Dále se v Lotyšsku neplatí nic z příjmů plynoucích z dividend a z prodejů akcií nebo obchodních podílů.
Pro založení společnosti nemusíte cestovat do Lotyšska. Všechny dokumenty nutné k založení společnosti za Vás zpracujeme a zašleme Vám je k podpisu. Všechny další administrativní kroky za Vás pak již zařídíme.
Založení společnosti včetně ročního sídla společnosti v Lotyšsku stojí 35.000,-Kč. Sídlo poskytujeme v Rize, kdy jeho prodloužení na každý další rok je 15.000,-Kč.
Rovněž Vám můžeme zajistit vedení účetnictví lotyšské společnosti, kdy je však cena za jeden rok poskytovaných účetních služeb závislá na počtu dokladů k zaúčtování a pohybuje se od 30.000,-Kč ročně.
Samozřejmostí je také zpracování registrace k DPH v Lotyšsku, která je zpoplatněna částkou 10.000,-Kč.

Založení bankovní účtu v Lotyšsku

Nabízíme Vám rovněž založení bankovní účtu jak pro fyzické, tak pro právnické osoby, a to u lotyšské banky Baltikums Bank.
Založení bankovního účtu Vám zařídíme bez toho, aniž byste museli osobně cestovat do Lotyšska.
Založení účtu je zpoplatněno částkou ve výši 22.000,-Kč, která zahrnuje založení účtu, přípravu podkladů, a kurýrní službu, která Vám zašle platební kartu a digipass pro internetové bankovnictví.
Založení účtu trvá cca 30 pracovních dnů.
Jsme schopni zařídit i rychlejší založení účtu, nicméně rychlejší vyřízení je zpoplatněno vyšší částkou, kterou Vám sdělíme na vyžádání.