Offshore - zakládání společností v zahraničí

Nabízíme vám založení zahraniční společnosti:

1. Ve Velké Británii ve formě LTD, což je obdoba naší s.r.o. 


Založíme Vám takovou společnost na klíč a poskytneme Vám i službu její správy, tedy např. zajištění sídla v Londýně, podávání nutných výročních zpráv či registraci skutečných majitelů. Založení společnosti je velmi rychlé (v řádu jednotek dnů) a administrativně nekomplikované. Rovněž spolupracujeme i s česky mluvící a zkušenou britskou účetní, která je schopna zajistit pro společnost komplexní daňové a účetní služby. Britská LTD společnost je ideální např. pro podnikání v oblasti IT či v oblasti retailu. LTD společnost může poté založit i dceřinou společnost v ČR či v jiném státě, případně odštěpný závod ("pobočku"), přičemž k tomuto založení potřebujete z Velké Británie objednat apostilované inkorporační dokumenty.

Ceník služeb ve Velké Británii


Založení LTD společnosti ve VB včetně sídla v Londýně na 1 rok a včetně přeposílání vládní pošty na 1 rok

15.900 Kč

Registrované sídlo 

Londýn (prodloužení služby na každý další rok)

7.900 Kč

Podání Confirmation statement

výroční zpráva společnosti (nutno podat rok po založení společnosti a poté každý další rok)

6.000 Kč

Apostilované inkorporační dokumenty 

standardní doručení

12.500 Kč

Neváhejte nás kontaktovat ohledně dalších informací či služeb týkajících se britských LTD společností.

2. V Seychelské republice ve formě IBC, tedy "International Business Company"


Spolupracujeme přímo s místním notářem, který nám zajišťuje komplexní služby založení a správy společnosti. Založení společnosti Vám tedy zařídíme na klíč, a to včetně sídla na Mahé. Seychelská IBC společnost je vhodná zejména pro pasivní držení majetku, kvůli restriktivní dani totiž není vhodná na aktivní podnikání. IBC společnost může poté založit i dceřinou společnost v ČR či v jiném státě, případně odštěpný závod ("pobočku"), přičemž k tomuto založení potřebujete ze Seychel objednat apostilované inkorporační dokumenty.

Ceník služeb na Seychelách


Založení IBC společnosti na Seychelách včetně sídla na Mahé na 1 rok

29.400 Kč

Roční udržovací poplatek  

nutno uhradit rok po založení společnosti a poté každý další rok

19.900 Kč

Apostilované inkorporační dokumenty 

standardní doručení

16.500 Kč

Neváhejte nás kontaktovat ohledně dalších informací či služeb týkajících se seychelských IBC společností.

3. Dále Vám můžeme zprostředkovat založení společnosti v Irsku, na Slovensku či v Maďarsku. Na základě Vaší poptávky jsme schopni prověřit i možnosti založení společností v jiných státech na celém světě.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně dalších informací či služeb týkajících se založení společností v zahraničí.

Aktuality a zajímavosti z oblasti offshore

Dovolujeme si Vás informovat, že obchodní rejstřík UK (Companies House) s účinností od 1.5.2024 poměrně dramaticky zvýší poplatky za v podstatě veškeré služby a podání související se založením a správou společností, tedy i LTD společností, které pro naše klienty již několik let zakládáme na klíč a rovněž i spravujeme.

Proč je výhodné si v roce 2022 založit britskou společnost? Pokud chcete ušetřit na daních, tak Vás zklameme. Daňové zatížení je téměř totožné s ČR. Daň z příjmů právnických osob je 19% a DPH je 5% a 20%, ale i přes plánovaný Brexit mají britské LTD společnosti své výhody.

Seychelská IBC společnost (IBC - international business company) je mezinárodní obchodní společností, která nabízí nejatraktivnější výhody daňového ráje společně s nejnižší pořizovací cenou. Seychelská společnost neplatí žádné daně

Kontaktujte nás!