Společně pracujeme jako tým

Můžete se na nás obrátit s důvěrou, kterou nezklameme

Náš tým
Náš tým

Právní praxi se věnujeme již 15 let. Jsme malá advokátní kancelář s generální praxí, kdy každý z nás se specializuje na své oblíbené oblasti práva. Každý případ je pro nás individuální a věnujeme mu maximální pozornost. Jsme si vědomi, že právo může být pro neprávníky velmi komplikované a matoucí, a proto se vždy snažíme problém vysvětlit lidskou řečí a veškeré procesy, návrhy a spory vést k maximální spokojenosti našich klientů.

Rádi Vás uvidíme u nás v kanceláři. 

Můžete se na nás obrátit s důvěrou, kterou nezklameme.

Mgr. et Bc. Pavel Prokop, advokát a majitel AK

prokop@kp-partners.cz

tel: 724 914 921 (schůzky domlouvá asistentka)

Vystudoval jsem Právo a Ekonomii na Masarykově Univerzitě v Brně. Věnuji se především trestnímu právu a zastupuji ex-offo případy. Od dob studií pomáhám Sdružením obrany spotřebitelů. Aktuálně se věnuji digitalizaci správy Společenství vlastníků v rámci elektronizace právních jednání. 

Když nejsem v brněnské kanceláři, věnuji své své největší vášni a to zdolávání hor u nás i ve světě. 


Mgr. Kateřina Všetíčková, trvale spolupracující advokátka

vsetickova@kp-partners.cz

tel: 777 551 459

Mou specializací je obchodní právo, zejména na zakládání firem v ČR či v zahraničí. Pokud chcete v podnikání poradit s optimálním nastavením smluv s dodavateli či odběrateli, tak jsem Váš člověk! Po kreativní stránce mě baví autorské právo a právo duševního vlastnictví, proto se na mě můžete obrátit například v rámci přihlášky ochranné známky. 

Ve volném čase se věnuji boxování a návštěvě divadel.


Kateřina Hloušková, office manager

asistentka@kp-partners.cz

tel: 777 926 144

V naší advokátní kanceláři mám na starosti její hladký chod. Ať už se jedná o běžnou administrativní činnost, domlouvání schůzek advokátům či fakturaci.

Ve volném čase se ráda věnuji sportu a cestování.

Mgr. Petr Zobač, advokátní koncipient

zobac@kp-partners.cz

tel: 776 787 198

Jsem vystudovaný právník z Brna. Rád se zabývám spotřebitelským právem a řešením sporů s podnikateli. K této problematice jsem měl blízko již v dobách svého studia - zkušenosti jsem čerpal například v rámci studijních praxí v neziskových organizacích či na civilních soudech. Vedle spotřebitelského práva se zabývám rovněž právem rodinným a pojistným, ale rád Vám poradím i s problémy z jiných oblastí práva.

Když mám chvíli volno, rád ho využiji ke sportu nebo čtení. Když mám volna trochu více, snažím se co nejvíce cestovat a poznávat krásy světa.


Tereza Hofirková, právní praktikantka

paralegal@kp-partners.cz

Studuji poslední ročník Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a píšu diplomovou práci na téma Spotřebitelské recenze a jejich právní limity. Teoretické znalosti ze školy tak mohu využít také v praxi v kanceláři.