Společně pracujeme jako tým

Můžete se na nás obrátit s důvěrou, kterou nezklameme

Mgr. František Kubečka, advokát a majitel AK

kubecka@kp-partners.cz

tel: 725 249 493 (schůzky domlouvá asistentka)

V advokátní kanceláři se zabývám právem kybernetické bezpečnosti, právem informačních společností a právem civilního letectví. Aktuálně pracuji na výzkumu a vývoji projektu Právo 4.0. kam spadá elektronizace právních jednání. Specializuji se na komplikované občanské a obchodní spory a věnuji se investičním projektům.

Poznáte mě podle toho, že ke klientům i na soudy jezdím na motorce a ve volném čase vařím pivo v našem advokátním mini-pivovaru. Mám na starosti pražskou kancelář na Vinohradech.

Mgr. et Bc. Pavel Prokop, advokát a majitel AK

prokop@kp-partners.cz

tel: 724 914 921 (schůzky domlouvá asistentka)

Vystudoval jsem Právo a Ekonomii na Masarykově Univerzitě v Brně. Věnuji se především trestnímu právu a zastupuji ex-offo případy. Od dob studií pomáhám Sdružením obrany spotřebitelů. Aktuálně se věnuji digitalizaci správy Společenství vlastníků v rámci elektronizace právních jednání. 

Když nejsem v brněnské kanceláři, věnuji své své největší vášni a to zdolávání hor u nás i ve světě. 


Mgr. Kateřina Všetíčková, trvale spolupracující advokátka

plackova@kp-partners.cz

Mou specializací je obchodní právo, zejména na zakládání firem v ČR či v zahraničí. Pokud chcete v podnikání poradit s optimálním nastavením smluv s dodavateli či odběrateli, tak jsem Váš člověk! Po kreativní stránce mě baví autorské právo a právo duševního vlastnictví, proto se na mě můžete obrátit například v rámci přihlášky ochranné známky. 

Ve volném čase se věnuji boxování a návštěvě divadel.


Kateřina Hloušková, advokátní asistentka

asistentka@kp-partners.cz

tel: 777 926 144

Mgr. Alžběta Kartusová, advokátní koncipientka

kartusova@kp-partners.cz

tel: 775 973 895

Vystudovala jsem práva v Plzni obhajobou práce na katedře trestního práva na téma "Výslech zvlášť zranitelné oběti se zaměřením na nezletilé dítě". Během studií jsem byla pomocným vědeckým pracovníkem a věnovala jsem se publikační činnosti. Na práci v advokátní kanceláři mě baví její pestrost, kreativita a adrenalin. Ve volném čase se ráda procházím v přírodě s pejskem, nebo si ráda vychutnám šálek kvalitní kávy. 

Bc. Kateřina Prčíková, projektový manažer

prcikova@kp-partners.cz

tel: 777 658 234

V kanceláři mám na starosti klienty v oblasti vymáhání pohledávek z letecké přepravy. Mezi mou běžnou agendu je komunikace se státními úřady, zakládání a změny v s.r.o. společnostech. Díky svým znalostem německého i anglického jazyka zajišťuji komunikaci se zahraničními klienty.
Ve volném čase se věnuji navazujícímu studiu na Ekonomicko - správní fakultě. Nejraději však sportuji a trávím čas s rodinou a přáteli.

David Poláček, paralegal

office.brno@kp-partners.cz

Jmenuji se David a působím v brněnské pobočce. Na práci si nejvíc cením supr kolektivu a různorodosti úkolů, které dostávám. Tím, že se advokátní kancelář zabývá širokým spektrem činností, dostanu se k opravdu zajímavým kauzám napříč právními odvětvími a můžu vidět, jak jsou jednotlivé oblasti práva propojeny. Mně osobně nejvíc baví občanskoprávní spory, ideálně s přesahem do pozemkového práva. 

Ve volném čase se věnuji sportu, svým přátelům a rád si něco přečtu.

Kateřina Vyšínová, paralegal

office.praha@kp-partners.cz

V současné době jsem studentkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zajímám se zejména o problematiku trestního práva. Ve svém volném čase se věnuji nejvíce četbě a jízdě na koni.