Založení LTD společnosti ve Velké Británii

07.04.2021

Proč je výhodné si v roce 2022 založit britskou společnost? Pokud chcete ušetřit na daních, tak Vás zklameme. Daňové zatížení je téměř totožné s ČR. Daň z příjmů právnických osob je 19% a DPH je 5% a 20%, ale i přes plánovaný Brexit mají britské LTD společnosti své výhody.

LTD společnost jako majitel v české společnosti

Britská LTD společnost se může stát matkou české s.r.o. nebo a.s. společnosti v ČR a vlastnit tak 100% podíl/akcie své dceřinné společnosti. K nabytí tohoto podílu je zapotřebí pouze Apostilovaný výpis z obchodního rejstříku. Ideální řešení pro majitele akciových společností, které dosud vedou akcie na majitele.

LTD společnost jako obrana proti exekucím

Mnoho lidí se dostává do situace, že je proti nim neoprávněně vedená exekuce v České republice. Jedinou možností vyjma bránění se exekucím u soudu je začít podnikat mimo území České republiky - například pomocí LTD společností v Anglii, která následně založí odštěpný závod.

Proč si vybrat pro založení právě nás?

  1. Založení do 24 hodin - Jako ověřený registrátor můžeme zakládat společnosti online. Nejpozději další pracovní den nám obchodní rejstřík pošle zakladatelské listiny v pdf souborech. V ten okamžik si můžete ověřit na britském obchodním rejstříku existenci vaší společnosti.
  2. Profesionální sídlo - Naše sídlo v Londýně je skutečný Office House, ve kterém můžete využít pronájem zasedací místnosti, scan příchozí pošty, telefonní ústřednu (nahrávání hovorů, zvednutí telefonu britskou recepční atd.)
  3. Účetnictví a výroční zprávy - Založením společnosti naše práce nekončí. Potřebujete v Anglii účetní? Není problém, předáme Vám kontakt na česky mluvící účetní, nebo na britského daňového poradce. Pomůžeme Vám s podáním Výročních zpráv a Prohlášení o osobách ovládajících společnost.


Máte dotaz? Nebojte se zeptat!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.