s.r.o. společnosti

Nabízíme založení s.r.o. společnosti nebo prodej již existující, tzv. ready-made společnosti, která je již připravena pro svého kupce. K dispozici máme i společnosti, které jsou registrovány k plátcovství DPH.

ready-made-companies

Všechny podklady pro založení či koupi společnosti za Vás připravíme a rádi Vám postup vysvětlíme.

Koupě tzv. ready-made společnosti je výhodná zejména v tom, že již v den koupě můžete se společností nakládat, respektive  podnikat. Ready-made společnosti jsou od svého založení uloženy k prodeji, tedy nemají žádné účetní pohyby a za jejich bezdlužnost svým klientům ručíme.
 
 
 
Více informací na našem specializovaném webu: sro-spolecnosti.cz

Založení společnosti

Cena: od 900,- Kč

Chcete začít podnikat a nevíte jak založit společnost? Uvažujete, zda je pro Vás výhodnější podnikat na živnost či na s.r.o.?

Celý proces Vám vysvětlíme, nachystáme veškeré podklady a v celém řízení Vás v rámci našich služeb budeme zastupovat.

Dále Vás zastoupíme při ohlašování živností, zajištění sídla společnosti a v řízení před obchodním rejstříkem.

Ready-made

Cena: od 9.900,- Kč

Nemáte čas čekat? Potřebujete mít s.r.o. připravenou k podnikání ještě dnes?? Máme pro Vás připraveny společnosti, které jsou od svého založení určeny k prodeji pro cílového zákazníka. Tyto společnosti již mají ohlášenu volnou živnost, přidělené IČ, založený bankovní účet, doposud s nimi nebylo podnikáno a jsou bezdlužné, za což přebíráme ručení.

S koupenou společností můžete začít podnikat již v den prodeje. Jedná se o nejrychlejší a nejefektivnější cestu jak začít podnikat.

Plátce DPH

Cenu, Vám rádi sdělíme na požádání.

Chcete být již od začátku podnikání plátci DPH? Máte obchodní partnery ze zahraničí a potřebujete být plátcem DPH, které se Vám nedaří ohlásit? Máme pro Vás připraveny společnosti, které jsou registrovány k plátcovství DPH. Tyto společnosti již mají ohlášenu volnou živnost, přidělené IČ, registrováno DPH, založený bankovní účet, doposud s nimi nebylo podnikáno a jsou bezdlužné, za což přebíráme ručení.

S koupenou společností můžete začít podnikat již v den prodeje. Jedná se o nejrychlejší a nejefektivnější cestu jak začít podnikat.