Karolina Kelly

Právní praktikantka

Už na základní škole jsem věděla, že bych jednou chtěla studovat práva, a tak jsem celou dobu šla za svým snem. Žádný jiný obor mě tolik nelákal a o to víc nadšená jsem nyní, když se můžu studiu práv věnovat naplno.
V rámci mého studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity mě zaujala lidská práva, kterým bych se ráda věnovala i v budoucnu. Mým zájmem dále je také rodinné právo, dědické právo a nová oblast GDPR.

Dosavadní pracovní zkušenosti

  • březen 2017 – současnost KUBEČKA & PROKOP s.r.o., advokátní kancelář
  • leden 2018 – současnost: AK JUDr. Markéta Vaňková

Your service title

Zakládání ordinací

Založení ordinace

Poskytovatel zdravotních služeb (dříve nestátní zdravotnické zařízení) může být fyzická osoba nebo právnická osoba, která má oprávnění podle zákona o zdravotních službách. Toto oprávnění vzniká registrací u věcně a místně příslušného správního úřadu. Poskytovatel zdravotních služeb musí být pro druh a rozsah jím poskytované péče personálně, věcně a technicky vybaven a musí splňovat požadavky na jeho provoz. Podmínky personální, věcné a technické vybavenosti Vám v rámci našich zkušeností rádi vysvětlíme, a to v souladu s vyhláškami Ministerstva zdravotnictví ČR.

Registrace nového poskytovatele zdravotnických služeb

Nechcete pracovat v nemocnici a chcete odejít ze státního zdravotnického zařízení a jako lékař si otevřít vlastní praxi?? Nevíte si rady jak se stát poskytovatelem zdravotních služeb, a to ať už jste praktický lékař, stomatolog (zubař), internista, ORL, praktický lékař pro děti a dorost, lékař cestovní medicíny (očkovací centrum), logoped, farmaceut, psycholog či jiný odborný lékař? Celý proces Vám vysvětlíme, nachystáme veškeré podklady a v celém řízení Vás v rámci našich služeb budeme zastupovat.

Rádi pro Vás zařídíme registraci Vaší ordinace u věcně a místně příslušného úřadu včetně, schválení provozního řádu u Hygienické stanice, schválení provozování rentgenu u tzv. atomového úřadu, výběrového řízení u zdravotních pojišťoven.

Vaší strany je zapotřebí pouze odborná a zdravotní způsobilost a bezúhonnost, vše ostatní jsme za Vás schopni zařídit.

Cena služby 49.900,- Kč zahrnuje:

  • přípravu podkladů pro registraci poskytovatele zdravotních služeb
  • konzultace postupu založení
  • správní poplatek 1.000,- Kč
  • poštovné a cestovné

Přechod z fyzické osoby na právnickou osobu

Poskytujete zdravotní služby jako fyzická osoba a chcete přejít na formu právnické osoby, ať již z důvodu omezeného ručení či jako přípravu pro případný prodej ordinace?? Chcete se vyhnout zbytečným chybám? Všechny podklady pro převod registrace poskytovatele zdravotních služeb z fyzické osoby na právnickou osobu za Vás připravíme a rádi vám postup vysvětlíme.

Cena služby 29.900,- Kč zahrnuje:

  • přípravu podkladů pro registraci poskytovatele zdravotních služeb
  • konzultace postupu založení
  • správní poplatek 1.000,- Kč
  • poštovné a cestovné

Služba a cena nezahrnuje:

Sjednat schůzku Sjednat nezávavnou schůzku

Již jsme založili

Zubní klinika SMILE FACTORY

Zubní klinika SMILE FACTORY

Dentální centrum Pod hradbami

Dentální centrum Pod hradbami