Vyhraje ten, kdo ví kdy bojovat a kdy ne

Sun C' - Umění války

Mgr. František Kubečka LLM
Mgr. František Kubečka LLM

"Kdokoliv se může dostat do situace, kdy se mnohdy i ne svou vlastní vinou stane obětí nespravedlivosti.

Pokud se cítíte právem podvedeni, tak rozhodně není potřeba rezignovat a s nastalou situací se smířit, ale naopak je dobré tuto křivdu přetavit ve zdravé naštvání a snažit se získat ztracenou spravedlnost zpět podáním žaloby či vstoupením do sporu"

Člověk bez potřebného právního vzdělání v tomto sám nic nezmůže, je tedy potřeba si na to najmout zkušeného advokáta, který ví, jak vést spor co nejlépe a jak sepsat žalobu tak, aby měla největší šanci na úspěch

A právě od toho je tu naše advokátní kancelář, jež má dlouholeté zkušenosti s vedením sporů a s vymáháním spravedlnosti. Můžeme vám tak garantovat, že uděláme vše pro to, abyste ze sporu odešli spokojení a s pocitem, že spravedlnost opět vyhrála. Avšak je potřeba brát na zřetel, že správně vedený spor není jen o absolutní výhře nebo prohře - jde o to, získat co nejvíc, ale ztratit co nejméně.

Při finančních sporech nejčastěji ve snaze získat zpět peníze, na něž máte nárok, podáváme elektronický platební rozkaz, jenž vás zbaví i nutnosti být osobně přítomen u soudního jednání, Složitější případy řešíme vždy žalobou. 

SPORY MEZI PODNIKATELI

URČENÍ PLATNOSTI SMLOUVY

S čím Vám může naše kancelář pomoci?

Nečekaná ztráta zaměstnání je stresující. Pokud však nesouhlasíte s důvodem, pro který jste byli propuštěni, nebo jste dostali výpověď během pracovní neschopnosti, či vám byla výpověď doručena poštou, ačkoliv Vám mohla být doručena osobně na pracovišti - můžete se bránit.

Elektronický platební rozkaz je zkrácené soudní řízení, ve kterém se poškozený domáhá finančního plnění. Pokud je poškozený v právu a doloží důkazy o vzniklé škodě, soud nařídí žalované osobě uhradit žalobci požadovanou částku a to do 15ti dnů od doručení Elektronického platebního rozkazu (jinak i "EPR"). Pokud žalovaná strana ve stanovené lhůtě...

Konkurenční doložka je dohoda mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem, že po ukončení poměru se zaměstnanec zdrží výkonu konkurenční činnosti. Přiměřené peněžité vyrovnání musí být nejméně ve výši jedné poloviny průměrného měsíčního výdělku, za každý měsíc plnění závazku. Konkurenční doložku lze sjednat nejdéle po dobu 1 roku.

Každý zaměstnanec se může v životě dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoci od advokáta. Proč mu tedy raději nad rámec, či namísto tradičních zaměstnaneckých benefitů jako jsou stravenky, Flexi Pass, Multisport karta apod. nedopřát benefit, který ho může skutečně zachránit v celé řadě nepříjemných situací? Řeč je o novém konceptu, jenž jsme...

Bezplatná konzultace

Stále se rozhodujete, zda se potřebujete radu advokáta a bojíte se, jestli to nebude příliš drahé? Napište nám - zhodnotíme Váš případ a navrhneme řešení i cenu.