Vyhraje ten, kdo ví kdy bojovat a kdy ne

Sun C' - Umění války

Bohužel každý se může dnes a denně dostat do situace, kdy se mnohdy i ne svou vlastní vinou stane obětí nespravedlivosti. Avšak pokud se cítíte právem podvedeni, tak rozhodně není potřeba rezignovat a s nastalou situací se smířit, ale naopak je dobré tuto křivdu přetavit ve zdravé naštvání a snažit se získat ztracenou spravedlnost zpět podáním žaloby či vstoupením do sporu. Avšak člověk bez potřebného právního vzdělání v tomto sám nic nezmůže, je tedy potřeba si na to najmout zkušeného advokáta, který ví, jak vést spor co nejlépe a jak sepsat žalobu tak, aby měla největší šanci na úspěch.

A právě od toho je tu naše advokátní kancelář, jež má dlouholeté zkušenosti s vedením sporů a s vymáháním spravedlnosti. Můžeme vám tak garantovat, že uděláme vše pro to, abyste ze sporu odešli spokojení a s pocitem, že spravedlnost opět vyhrála. Avšak je potřeba brát na zřetel, že správně vedený spor není jen o absolutní výhře nebo prohře - jde o to, získat co nejvíc, ale ztratit co nejméně.

Při finančních sporech nejčastěji ve snaze získat zpět peníze, na něž máte nárok, podáváme elektronický platební rozkaz, jenž vás zbaví i nutnosti být osobně přítomen u soudního jednání, Složitější případy řešíme vždy žalobou.

A kdo konkrétně vám pomůže s bráněním vašich práv a nároků? Agendu vedení sporů a žalob spravuje Mgr. František Kubečka, jehož specializací jsou techniky vyjednávání, znalosti mediace, psychologie ovlivňování a strategické řízení sporů

SPORY MEZI PODNIKATELI

URČENÍ PLATNOSTI SMLOUVY

S čím Vám může naše kancelář pomoci?

Naše advokátní kancelář využívá pro právní služby výhradně evropské banky s prokazatelnou evropskou vlastnickou strukturou, které jsou povinně zapojeny do tzv. Garančního systému finančního trhu.

Ve sporech s realitními kancelářemi máme vysokou úspěšnost - naším největším nepřítelem je pouze čas. Odstoupení od smlouvy musí být podáno ve lhůtě a také z právně správných důvodů. Nehledejte na internetu vzor na odstoupení od smlouvy s realitní kanceláří - stačí jedna chyba a složenou zálohu zpět neuvidíte.

Nečekaná ztráta zaměstnání je stresující. Pokud však nesouhlasíte s důvodem, pro který jste byli propuštěni, nebo jste dostali výpověď během pracovní neschopnosti, či vám byla výpověď doručena na pracovišti a ne poštou - můžete se bránit. To vše mohou být důvody pro neplatnost výpovědi.

Každý zaměstnanec se může v životě dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoci od advokáta. Proč mu tedy raději nad rámec, či namísto tradičních zaměstnaneckých benefitů jako jsou stravenky, Flexi Pass, Multisport karta apod. nedopřát benefit, který ho může skutečně zachránit v celé řadě nepříjemných situací? Řeč je o novém konceptu, jenž jsme...

Konkurenční doložka je dohoda mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem, že po ukončení poměru se zaměstnanec zdrží výkonu konkurenční činnosti. Přiměřené peněžité vyrovnání musí být nejméně ve výši jedné poloviny průměrného měsíčního výdělku, za každý měsíc plnění závazku. Konkurenční doložku lze sjednat nejdéle po dobu 1 roku.

Bezplatná konzultace

Stále se rozhodujete, zda se potřebujete radu advokáta a bojíte se, jestli to nebude příliš drahé? Napište nám - zhodnotíme Váš případ a navrhneme řešení i cenu.