Zahraniční offshore společnosti

Nabízíme založení zahraničních společností na klíč, včetně vedení účetnictví, podávání daňových přiznání a veškerých pravidelných formulářů.

Potřebujete navrhnout vlastnickou strukturu přímo na míru Vašemu záměru? Vybereme pro Vás vhodnou destinaci pro založení zahraniční společnosti. Náš tým se skládá ze specialistů na zakládání zahraničních společností, ale i daňových poradců, kteří se starají o Vaši společnost po účetní stránce.

To vše na jednom místě. Sjednejte si s námi pro bezplatnou úvodní schůzku a přesvědčte se sami.

Více informací na našem specializovaném webu: danove-raje.com

Založení společnosti ve Velké Británii

Britská LTD společnost je příbuzná českým společnostem s ručením omezeným. Nesmírnou výhodou LTD společnosti je nízká pořizovací cena a rychlost založení – běžně do 24 hodin.

Sídlo v Londýně, které poskytujeme, je profesionální office house s možností pronajmutí zasedací místnosti, poštovních služeb či telefonních operátorů.

Založení společnosti na Seychelách

Seychelská IBC společnost (IBC – international business company) je mezinárodní obchodní společností nabízející výhody daňového ráje společně s nejnižší pořizovací cenou, s anonymní majetkovou a statutární strukturou a bez povinnosti platit daně.

Rychlost založení offshore seychelské společnosti je 4 – 8 pracovních dní.
Vzhledem k citlivým údajům o našich klientech preferujeme v případě zakládání offshore společností osobní schůzku.

Založení společnosti v Lotyšku

SIA (anglicky Limited Liability Company) společnost v Lotyšsku má právní povahu české s.r.o. společnosti.

Lotyšsko má v eurozóně extrémně výhodný daňový systém. Z příjmů platí firmy patnáctiprocentní daň. Mnohem důležitější jsou ale daně týkající se přelivu kapitálu. Dále se v Lotyšsku neplatí nic z příjmů plynoucích z dividend a z prodejů akcií nebo obchodních podílů.

Všechny dokumenty nutné k založení společnosti za Vás zpracujeme a zašleme Vám je k podpisu. Všechny další administrativní kroky za Vás pak již zařídíme.

Sídlo poskytujeme v Rize, kdy jeho prodloužení na každý další rok je 15.000,- Kč.