K&P Partners

Samostatná advokátní kancelář byla založena v roce 2014, a to po nabytí zkušenosti zakládajících advokátů ze soukromého a veřejně prospěšného sektoru od roku 2005.

Do začátku tak disponovala kancelář zkušenostmi z advokátních kanceláří, realitních kanceláří, společností zabývajících se zakládáním a prodejem ready-made společností, podnikatelským poradenstvím, či likvidacemi a fúzemi existujících společností, poskytováním služeb v oblasti offshore společností až po právní činnost ve Sdružení obrany spotřebitelů.
Postupem času kancelář přijala do svých řad bezmála 10 dalších odborníků, jež se výtečně orientují v právu občanském, trestním, autorském, obchodním, bytovém, směnečném, daňovém.

Kancelář postupně otevřela své pobočky v Brně a Praze a v rámci projektů jako je financování soudních sporů začala poskytovat své služby i online po celé České republice. Jeden z advokátů naší kanceláře vykonává i právní služby na Slovensku, jako hosťující euroadvokát v občanskoprávních a obchodně právních věcech.
Z důvodu co nejkomplexnějšího portfolia začala naše kancelář v nedávné době poskytovat i účetní služby. 

Pokud tedy řešíte spor ze sousedem, někdo Vás podvedl, chcete založit firmu, zdravotnickou praxi nebo již firmu máte a potřebujete kvalitní účetní, obraťte se na nás.

Mgr. František Kubečka, partner
KUBEČKA & PROKOP, advokátní kancelář s. r. o.