Karolina Kelly

Právní praktikantka

Už na základní škole jsem věděla, že bych jednou chtěla studovat práva, a tak jsem celou dobu šla za svým snem. Žádný jiný obor mě tolik nelákal a o to víc nadšená jsem nyní, když se můžu studiu práv věnovat naplno.
V rámci mého studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity mě zaujala lidská práva, kterým bych se ráda věnovala i v budoucnu. Mým zájmem dále je také rodinné právo, dědické právo a nová oblast GDPR.

Dosavadní pracovní zkušenosti

  • březen 2017 – současnost KUBEČKA & PROKOP s.r.o., advokátní kancelář
  • leden 2018 – současnost: AK JUDr. Markéta Vaňková

Your service title

Mgr. Pavel Prokop

Mgr. Pavel Prokop

Advokát – partner

S kolegou Mgr. Františkem Kubečkou jsem se seznámil již při studiu na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a okamžitě jsme si sedli po stránce profesní i lidské. To je také hlavním důvodem, proč již několik let tvoříme tým a navzájem se doplňujeme. Mojí agendou je dlouhodobě trestní právo, tedy zejména obhajoba v trestním řízení, a dále závazkové vztahy.
Mým cílem bylo vytvořit perspektivní advokátní kancelář, a za tím účelem hledáme ty nejlepší právníky, ale i studenty právnických fakult tak, abychom byli schopni vytvořit silný tým právníků poskytující komplexní právní služby. V našem úsilí nepolevujeme a snažíme se naše právní služby stále zlepšovat.
Pokud nejsem zrovna v kanceláři, popřípadě na pracovní cestě, najdete mne pravděpodobně na cyklistickém výletě s mými přáteli, nebo na dovolené v exotických destinacích.

Pracovní zkušenosti

  • 2010 –2014 – AK Monika Klíčová
  • 2006 – nyní – Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace (externí spolupráce)

Kde sbírám zkušenosti

  • Přednášky ČAK
  • Na pravidelných sedánkách od kolegů z branže
  • Sledování soudních rozhodnutí a odborných periodik