Karolina Kelly

Právní praktikantka

Už na základní škole jsem věděla, že bych jednou chtěla studovat práva, a tak jsem celou dobu šla za svým snem. Žádný jiný obor mě tolik nelákal a o to víc nadšená jsem nyní, když se můžu studiu práv věnovat naplno.
V rámci mého studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity mě zaujala lidská práva, kterým bych se ráda věnovala i v budoucnu. Mým zájmem dále je také rodinné právo, dědické právo a nová oblast GDPR.

Dosavadní pracovní zkušenosti

  • březen 2017 – současnost KUBEČKA & PROKOP s.r.o., advokátní kancelář
  • leden 2018 – současnost: AK JUDr. Markéta Vaňková

Your service title

Mgr. Kateřina Plačková

Mgr. Kateřina Plačková

Advokát

Stát se právničkou bylo mým snem již od útlého dětství. Proto jsem hned po absolvování gymnázia v Uherském Hradišti nastoupila na Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Již při studiu na vysoké škole jsem se snažila právo aplikovat i v praxi a zkušenosti jsem sbírala nejen při absolvování praktických předmětů na univerzitě, ale i praxí na exekutorském úřadě a následně v advokátní kanceláři.
Právě během praxe jsem se definitivně ujistila, že právo a jeho praktikování na konkrétních kauzách a na základě konkrétních požadavků klientů je to, čím se chci zabývat až na věky věků, protože práce v advokátní kanceláři mne naplňuje a neváhám jí obětovat veškerý čas.
A mé motto? Nic není neřešitelné a každý problém se vždy dá nějakým schůdným způsobem vyřešit.

Pracovní zkušenosti

  • 3/2015 – 9/2016 – advokátní koncipientka ve společnosti KUBEČKA & PROKOP, advokátní kancelář s.r.o.
  • 1/2013 – 3/2015 – paralegal a následně advokátní koncipientka v brněnských advokátních kancelářích
  • 5/2011 – 1/2013 – právní praktikantka na Exekutorském úřadě Brno – město

Kde sbírám zkušenosti

  • 9/2016 – úspěšné složení advokátní zkoušky
  • 2013 – současnost – pravidelná školení České advokátní komory
  • 2013 – současnost – pravidelné zastupování klientů na civilních i trestních soudech, účast při sepisování notářských zápisů, jednání se zahraničními klienty, sepisování smluv i soudních podání