Karolina Kelly

Právní praktikantka

Už na základní škole jsem věděla, že bych jednou chtěla studovat práva, a tak jsem celou dobu šla za svým snem. Žádný jiný obor mě tolik nelákal a o to víc nadšená jsem nyní, když se můžu studiu práv věnovat naplno.
V rámci mého studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity mě zaujala lidská práva, kterým bych se ráda věnovala i v budoucnu. Mým zájmem dále je také rodinné právo, dědické právo a nová oblast GDPR.

Dosavadní pracovní zkušenosti

  • březen 2017 – současnost KUBEČKA & PROKOP s.r.o., advokátní kancelář
  • leden 2018 – současnost: AK JUDr. Markéta Vaňková

Your service title

Lukáš Šmotlák

LUKÁŠ ŠMOTLÁK

Právní praktikant

Nebyl jsem jedním z těch lidí, kteří měli dlouhodobě v plánu jít studovat právo. Pro Právnickou fakultu MU jsem se rozhodl až v posledním ročníku na gymnáziu, protože se mi jevila jako nejlogičtější volba. I když byly začátky složité, teď si už neumím představit, že bych byl studentem jiné fakulty. Studium práva mi otevírá do budoucnosti množství dveří a příležitostí, kterými se můžu po studiu ubírat. I když práce v tomto oboru vyžaduje množství tvrdé práce a odhodlání, dává člověku možnost zabezpečit sebe a případně i svou budoucí rodinu, a zároveň možnost pomáhat ostatním lidem.
Z odvětví práva mě nejvíc zajímá právo obchodní, občanské a právo duševního vlastnictví.

Dosavadní pracovní zkušenosti

  • březen 2017 – současnost KUBEČKA & PROKOP s.r.o., advokátní kancelář
  • říjen 2015 – březen 2017 – Cash Collectors Servicing s.r.o. (úzká spolupráce s 
    Havel, Holásek & Partners)