Jaký je rozdíl mezi onshore a offshore společností?

18.03.2021

Onshore společnost

Je společnost, která nemá sídlo v daňovém ráji a údaje o společnosti jsou vedeny ve veřejných rejstřících dané země. K daňové optimalizaci se využívají slevy na daních, daňové výhody a daňové úspory.

Založení LTD společnosti ve Velké Británii

Jako ověřený registrátor můžeme zakládat společnosti online. Nejpozději další pracovní den nám obchodní rejstřík pošle zakladatelské listiny v pdf souborech. V ten okamžik si můžete ověřit na britském obchodním rejstříku existenci vaší společnosti

Profesionální sídlo

Naše sídlo v Londýně je skutečný Office House, ve kterém můžete využít pronájem zasedací místnosti, scan příchozí pošty, telefonní ústřednu (nahrávání hovorů, zvednutí telefonu britskou recepční atd.)

Účetnictví a výroční zprávy

Založením společnosti naše práce nekončí. Potřebujete v Anglii účetní? Není problém, předáme Vám kontakt na česky mluvící účetní, nebo na britského daňového poradce. Pomůžeme Vám s podáním Výročních zpráv a Prohlášení o osobách ovládajících společnost.

Daňové zatížení

Pokud chcete ušetřit na daních, tak Vás zklameme. Daňové zatížení je téměř totožné s ČR. Daň z příjmů právnických osob je 19% a DPH je 5% a 20%, ale i přes plánovaný Brexit mají britské LTD společnosti své výhody. 

Offshore společnost

Je společnost, která má sídlo v daňovém ráji a platí pouze paušální daňové poplatky. Údaje o společnosti (jednatel, majitel) nejsou veřejné. Nevyžaduje se zasílání účetních výkazů. Daň z příjmů právnických osob je nulová.

Založení IBC společnosti na Seychelách

Společnosti na Seychelách jsou vhodné na pasivní držení majetku - jako nemovitosti, podíly či akcie ve společnostech, aj. Na Seychelách neexistuje žádný rejstřík evidující statutární orgány společnosti - je zaručena 100% anonymita.

Podnikání

Seychelské společnosti nejsou kvůli restriktivním daním na straně ČR vhodné pro přímé podnikání na území České republiky. Podnikat však mohou bez problému s britskými společnostmi.

Rychlost

Založení společnosti trvá 4 - 8 dnů. Dokumenty se do ČR zasílají prostřednictvím společnosti DHL